top of page

Доставка генераторів до трьох областей


Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» зробив нові транспортування на замовлення благодійного фонду Let’s Help в Київській, Черкаській і Полтавській областях.


З Києва було доставлено генератор до Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування. Ще один генератор також з Києва попрямував до Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.


Також генератори були транспортовані до територіального центру соціального обслуговування Кам’янського району і КП “Центр надання соціальних послуг” Шполянської міської ради Черкаської області, а також до Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради в Полтавській області.


Нагадаємо, що Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» створено компанією «ТЕДІС Україна» в березні цього року. Серед його постійних партнерів фонди Let’s Help, «Карітас України», «Твоя опора», «Польова кухня Б-50», Starenki та Stay Safe UA. Наразі виконано понад 140 безкоштовних доставок гуманітарної допомоги.

bottom of page