top of page

За три місяці «ТЕДІС Україна» виконав 50 безкоштовних доставок гуманітарної допомогиЗа квітень-червень поточного року в рамках роботи Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створеного «ТЕДІС Україна», було виконано 50 транспортувань вантажів.

Це продукти харчування, питна вода, засоби гігієни, одяг, медикаменти тощо. Загальна вага склала 25 тон. Географія доставок охопила Київську, Чернігівську, Сумську, Львівську, Черкаську, Дніпропетровську та інші області України.

«Наша ініціатива зі створення Координаційного центру була успішно втілена в життя завдяки ентузіазму і професійності команди. Ми продовжуємо працювати і допомагати країні аби вистояти і перемогти в цій війні. Все буде Україна!», – прокоментував генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» був створений компанією «ТЕДІС Україна» 31 березня поточного року. Серед постійних замовників логістичних послуг Центру такі благодійні фонди як «Let’s Help» та «Карітас України».

bottom of page