top of page

Виконали перші 20 гуманітарних доставок в рамках Координаційного центру «Допомагаємо. Перемагаємо»


«ТЕДІС Україна» підбив підсумки першого етапу роботи створеного Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо».


Починаючи з 1 квітня компанія зробила 20 транспортувань благодійних вантажів з Києва, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст.


Зокрема, завдяки Українській біржі благодійності до «ТЕДІС Україна» звернувся благодійний фонд Let’s Help, який допомагає літнім людям. Фонд надав продукти харчування, питну воду та засоби гігієни, які на автомобілях «ТЕДІС Україна» були доставлені до Територіальних центрів соціального обслуговування в селах Черняхівка та Капустянка Яготинського району Київської області, Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів м. Переяслав-Хмельницький, а також до Горностайпільського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Іванківського району Київщини.


«В важкий для країни час ми бачимо як суспільство, бізнес, благодійники та волонтери об’єдналися в єдину силу. Всі працюють заради одного – найскорішої перемоги над ворогом», – заявив генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.


Нагадаємо, якщо у вас є гуманітарний вантаж, який необхідно доставити в межах України (там, де не ведуться активні бойові дії), ви можете звернутися через спеціально створений веб-сайт help.tedis.ua або зателефонувавши за номерами телефонів: 067-352-71-80 та 067-217-70-94. Підкреслимо: доставка гуманітарних вантажів для відправників та одержувачів є абсолютно безкоштовною.


bottom of page