top of page

Є 200 безкоштовних доставок!
Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», досяг показника у 200 транспортувань. Ювілейною стала доставка на замовлення благодійного фонду «Зростай в родині»: з смт Короп в Чернігівській області до Києва були доставлені молочні продукти від фермерів для родин, якими опікуються благодійники.


Всього за час роботи Координаційного центру, створеного в березні 2022 року, було безкоштовно доставлено 285 тонн гуманітарних вантажів в шістнадцять областей України. Зокрема в Київську, Чернігівську, Львівську, Тернопільську, Сумську, Харківську, Чернівецьку, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Полтавську, Дніпропетровську, Хмельницьку, Миколаївську, Херсонську та Донецьку.

Основні групи товарів: продукти харчування, вода, одяг, меблі, медикаменти, медичне обладнання, дитяче харчування, засоби гігієни, генератори, бронежилети, теплі речі та ін.


«Наш Координаційний центр став можливим завдяки поєднанню багаторічної експертизи компанії в галузі логістики та волонтерству співробітників, які протягом всієї дванадцятирічної історії «ТЕДІС Україна» завжди приймали активну участь в різноманітних соціальних ініціативах. Завдяки цьому ми змогли швидко заробити репутацію надійного партнера у понад десяти благодійних фондів та волонтерських організацій, а такожж увійти до переліку рекомендованих до співпраці фондів від Європейської Бізнес Асоціації», - підкреслив генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.


В розрізі благодійних фондів робота Координаційного фонду «Допомагаємо. Перемагаємо» виглядає наступним чином:

1. «Карітас України» - 72 заявки

2. «Let’s help» - 54 заявки

3. «Твоя опора» – 8 заявок

4. «Stay Safe UA» – 8 заявок

5. «Зростай в родині» – 6 заявок

6. «Твоя Віра - наша сила» – 6 заявок

7. «Львівський оборонний кластер» – 5 заявок

8. «Starenki» - 5 заявок

9. «Польова кухня Б-50» – 3 заявки

10. Інші замовники (БО «БФ «КРЕЙЗІ ПІПЛ», БО «100% життя», БФ «Життя: «Допоможемо вижити» та інші волонтери) – 33 заявки.

31 березня 2023 року Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» відзначить річницю з моменту заснування.

bottom of page